22 stycznia 2017 admin 0Comment

Pewnie, że warto! A tak na poważnie to indywidualna decyzja każdej kobiety. Przedłużone rzęsy pozwalają  cieszyć się niesamowicie pięknym wachlarzem podkręconych włosków przez długi czas – nawet do czterech tygodni!

Zatem, jeśli naturalne rzęsy są słabe, krótkie i ogólnie mizerne, a celem jest zalotne spojrzenie niczym z reklamy, to jak najbardziej można wypróbować taki zabieg. Nie jest to opcja na stałe, więc jak się nie spodoba można z nich w każdej chwili zrezygnować i powrócić do naturalnego wyglądu. Kolejno, jeśli codzienne używanie maskary jest utrapieniem i nielubianą czynnością, o której jeszcze często się zapomina to zabieg przedłużania rzęs jest świetnym rozwiązaniem. Takie zdobienie jest trwałe, wodoodporne i dla zapominalskich. Przecież, wiele kobiet, dopiero w drodze do pracy, na uczelnię czy do szkoły przypomina sobie o użyciu maskary, a raczej jej nie użyciu. Każda przedstawicielka płci pięknej przeżywa w swoim życiu również chwile, kiedy chciałby wyglądać przepięknie, olśniewać i zadawać szyku. Przedłużane rzęsy wspaniale uświetnią także i te momenty.

Zabieg powinien być, wykonywany przez profesjonalistkę, która również doradzi jak dbać o rzęsy, aby służyły jak najdłużej i powalały czarować spojrzeniem szerszą publiczność.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *